Porvoon Paalurakenne yhteystiedot

Yhteystiedot

Porvoon Paalurakenne Oy

Postiosoite ja toimisto:

Pappilantie 2
07500 ASKOLA
Puh: (019) 663 0666
toimisto@ppr.fi

Camilla Paavola
Talouspäällikkö
Puh: 0400 351 804
camilla.paavola@ppr.fi

Laskutusosoite:

Porvoon Paalurakenne Oy
PL 5199
70080 ENFO

Verkkolaskuosoite/OVT:003720261873
Ropo Capital Oy / 003714377140

Toimipiste ja varasto:

Nybyntie 110
06850 KULLOO

Kilpilahti päivystys 24h - Puh: 040 566 6074

Avainhenkilöt:

Marko Paavola
Hallituksen puheenjohtaja
Rakennusmestari
Puh: 0400 714 532
marko.paavola@ppr.fi

Jaani Karavirta
Toimitusjohtaja
Rakennusmestari
Puh: 0400 840 912
jaani.karavirta@ppr.fi

Tomi Hyppönen
Työsuojelupäällikkö / Varastopäällikkö
Puh: 0400 310 257
tomi.hypponen@ppr.fi

Mikko Myllynen
Työnjohtaja
Rakennusinsinööri
Puh: 040 755 5133
mikko.myllynen@ppr.fi

Jani Tolkkila
Työnjohtaja
Rakennusinsinööri
Puh: 050 414 0352
jani.tolkkila@ppr.fi

Tommi Jalonen
Työnjohtaja
Rakennusinsinööri
Puh: 0400 322 932
tommi.jalonen@ppr.fi

Kalle Ahola
Työnjohtaja
Rakennusinsinööri
Puh: 050 911 5068
kalle.ahola@ppr.fi

Mikael Tapanainen
Työnjohtaja
Rakennusinsinööri
Puh: 040 775 5006
mikael.tapanainen@ppr.fi