Porvoon Paalurakenne yhteystiedot

Yhteystiedot

Porvoon Paalurakenne Oy

Postiosoite ja toimisto:

Pappilantie 2
07500 ASKOLA
Puh: (019) 663 0666
toimisto@ppr.fi

Camilla Paavola
Talouspäällikkö
Puh: 0400 351 804
camilla.paavola@ppr.fi

Laskutusosoite:

Porvoon Paalurakenne Oy
PL 8183
02066 DOCUSCAN

Verkkolaskuosoite / OVT: 003720261873
Ropo Capital Oy / OVT: 003714377140

Toimipiste ja varasto:

Nybyntie 110
06850 KULLOO

Kilpilahti päivystys 24h - Puh: 040 566 6074

Avainhenkilöt:

Marko Paavola
Hallituksen puheenjohtaja
Rakennusmestari
Puh: 0400 714 532
marko.paavola@ppr.fi

Jaani Karavirta
Toimitusjohtaja
Rakennusmestari
Puh: 0400 840 912
jaani.karavirta@ppr.fi

Tomi Hyppönen
Työsuojelupäällikkö / Varastopäällikkö
Puh: 0400 310 257
tomi.hypponen@ppr.fi

Mikko Myllynen
Työmaapäällikkö
Rakennusinsinööri
Puh: 040 755 5133
mikko.myllynen@ppr.fi

Mikael Tapanainen
Työmaapäällikkö
Rakennusinsinööri
Puh: 040 775 5006
mikael.tapanainen@ppr.fi

Tommi Jalonen
Työnjohtaja
Rakennusinsinööri
Puh: 0400 322 932
tommi.jalonen@ppr.fi

Mikael Högström
Työnjohtaja
Rakennusmestari
Puh: 050 358 0279
mikael.hogstrom@ppr.fi

Juha Yletyinen
Kärkimies
Puh: 040 513 7781
juha.yletyinen@ppr.fi

Tarmo Kukkonen
Kärkimies
Puh: 0400 920 891
tarmo.kukkonen@ppr.fi

Mika Viitanen
Kärkimies
Puh: 044 203 8822
mika.viitanen@ppr.fi